Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineaaaa-meble blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
108883 odwiedzin | wpisów: 126, komentarzy: 74, artykułów: 46, obserwuje: 50

Nowoczesny salon w czerni i bieli - pomysły

autor: aaaa-meble blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Biała meblościanka w salonie

Biel i czerń od lat uważana jest za połączenie eleganckie, luksusowe i uniwersalne. W aranżacji nowoczesnego salonu warto wziąć pod uwagę właśnie białe i czarne meble. Z dodatkiem koloru, drawnianego elementu albo ciekawego wzoru można z nimi zdziałać cuda. Szczególnie białe meble są wdzięczna bazą dla zabawy w projaktanta.

Znaleźliśmy dla Was kilka prmysłów na stworzenie nowoczesnego salonu w czerni i bieli. Zobaczcie jak z tymi kontrastowymi kolorami poradzili sobie inni:

Biały salon z drewnianym parkietem

Elegancja - biały salon z drewnianym parkietem, białą sztukaterią i dwiema komodami. Nowoczesny powiew zapewniają fotele i ciekawy stolik kawowy.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Po męsku - czarna komoda, oszczędne dodatki, typograficzne plakaty, surowe drewniane fotele. Industialna lampa i mały czarny wentylator dopełniają wnętrze.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Biel na małej przestrzeni - biała podłoga i ściany optycznie powiększyły salon na poddaszu. Kontrasowe elementy w kolorze czerni i brązu doskonale współgrają z bielą i sprawiają, że wnętrze nie jest nudne.

blog budowlany - mojabudowa.pl

W nowoczesnym stylu - biała meblościanka i dopasowana komoda świetnie prezentują się na ciemnoszarej ścianie. Czarna sofa i dywan wspaniale współgrają z czarnymi akcentami na szafkach. Prosta forma i delikatny połysk sprawiają, że meble świetnie wpisują się w nowoczesny trend.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Ze słodką nutą - biało-czarnej przestrzeni dodają rumieńców drobiazgi w kolorze nasyconego różu i mięty. To one i elegancka czarna lampa na oknie sprawiają, że salon świetnie pasuje do stylu glamur.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu i przekonały, że czerni i bieli we wnętrzach nie warto się bać. A wręcz przeciwnie - umiejętnie zastosowane monochoromatyczne barwy mogą być nowoczesne, eleganckie i ciekawe.

Po więcej czarno-białych inspiracji zapraszamy na naszego bloga nowoczesne-mebloscianki.pl i do artykułów na stronie naszego sklepu.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49587
Liczba wpisów:206844
Liczba komentarzy:874340
Liczba zdjęć:764641
Użytkownicy online:594