Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineaaaa-meble blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
114754 odwiedzin | wpisów: 129, komentarzy: 74, artykułów: 46, obserwuje: 50

Komody w stylu high-tech

autor: aaaa-meble blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Biała komoda z połyskiem

Białe i czarne komody z połyskiem, o prostej formie, bez przesadnych elementów dekoracyjnych i koniecznie z podświetleniem. Tylko takie mogą znaleźć się we wnętrzu high-tech (sterylnym, przestronnym, bazującym na zimnej kolorystyce i grze światłem).

Białe i czarne komody

Komody w stylu high-tech to komody koniecznie białe i czarne. Idealnie dopełniają wnętrze w stylu high-tech, w którym panuje ogólna tendencja do tworzenia kontrastowych zestawów biało-czarnych.

Zobacz BIAŁE I CZARNE KOMODY»

Komody z połyskiem

Komody z połyskiem świetnie sprawdzają się w takich sterylnych, przestronnych i funkcjonalnych wnętrzach. Sterylność podkreśla biały kolor dodatkowo wzmocniony połyskiem i gładkimi frontami. Wrażenie przestronności uzyskujemy poprzez błyszczącą powierzchnię, odbijającą światło i tym samym optycznie powiększającą wnętrze.

Nowoczesny design komód

Białe i czarne komody pięknie komponują się z aluminiowymi, szklanymi, chromowanymi elementami wystroju i gładkimi, satynowymi materiałami, zasłonami z tafty. Nowoczesny design komód jest spójny z charakterem wnętrz high-tech – w którym dominują wzory i sprzęty surowe, oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. To wnętrza przyszłości – skomputeryzowane i niezwykle funkcjonalne.

Komody z podświetleniem

We wnętrzach w stylu high-tech bardzo ważną rolę odgrywają efekty świetlne. Odbijające się w szklanych witrynach światło sprawia, że we wnętrzu panuje wyrafinowany, chłodny klimat.

Zobacz KOMODY Z PODŚWIETLENIEM»

Prostota formy, oszczędność zdobień

We wnętrzu high-tech nie ma miejsca na zwisające żyrandole glamour, rzeźbione meble, ozdobne firany. Panuje tam oszczędność zdobień i dekoracyjnych przedmiotów. Aranżacje high-tech nawiązują do industrialnych, minimalistycznych wnętrz. Tylko proste komody mogą się znaleźć w takim pomieszczeniu. Komody o prostym kształcie, bez zdobień, czysta linia, podstawowa forma geometryczna (prostokąt, kwadrat) i do tego szklane witryny. Gładka powierzchnia i koniecznie błyszcząca.

blog budowlany - mojabudowa.plStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:52393
Liczba wpisów:207829
Liczba komentarzy:882934
Liczba zdjęć:767689
Użytkownicy online:516